FACEBOOK
Prowadzisz własną firmę i szukasz pomysłu na niebanalną imprezę dla pracowników? Może jesteś managerem szukającym ciekawego miejsca na zintegrowanie swojego zespołu?

Nasz lokal położony jest w samym centrum Wrocławia. Znajduje się kilka kroków od rynku, w sąsiedztwie wielu dyskotek i pubów. To idealne miejsce na wszelkiego rodzaju imprezy i spotkania biznesowe. W naszym klubie umiejscowionych jest 17 stołów do bilardu (poolbilard) wraz z dużą ilością miejsc siedzących oraz stylowym drink barem.

 

La Sezam w sposób wyjątkowy zorganizuje Państwa spotkanie zapewniając fachową obsługę, ciekawie zorganizowany czas spotkania (np. impreza tematyczna), uzupełniając wszystko wyśmienitym cateringiem. Klientom dajemy możliwość bezpłatnej rezerwacji stołów bilardowych.

 

Dostosowujemy się do Państwa indywidualnych życzeń i potrzeb.

 

Nasz klub posiada bardzo dobrze zaopatrzony drink bar, w którym znajduje się szeroki wachlarz napojów, zaczynając od bezalkoholowych zimnych i ciepłych poprzez różnorodne drinki po alkohole mocniejsze i piwa.

W  menu La Sezam znajdują się pozycje, które powinny zadowolić najbardziej wymagającego gościa. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych biznesowych klientów proponujemy różne sposoby rozliczenia drink baru.

 

Z najczęściej stosowanych wyróżniamy:

 • Rachunek otwarty (Open Bar) kiedy każda osoba może zamówić dowolny produkt z naszego menu.  W każdym momencie rachunek jest do wglądu co powoduje, że można otrzymać informację jakie produkty, w jakiej ilości i na jaką kwotę były zamawiane.
 • Vouchery, bony, które możemy przygotować o różnej wartości. W takim przypadku każdy uczestnik imprezy otrzymuje specjalny firmowy bon, który pozwala na zakup produktów z drink baru na sumę nieprzekraczającą kwoty widniejącej na tym bonie. Goście mogą je także dowolnie łączyć w przypadku  większego, jednorazowego zamówienia. Plusy są takie, że każdy z gości ma taki sam budżet do wykorzystania, a budżet organizacyjny eventu nie zostaje przekroczony.

Oczywiście to tylko propozycje. Zawsze istnieje możliwość zaproponowania innego rozwiązania.

Poczęstunek to najlepsze uzupełnienie oferty spotkania biznesowego.

Państwo sami zdecydują jak bogaty catering ma znaleźć się na Państwa imprezie i jaką powinien przyjąć formę, a my zadbamy o najwyższy standard przygotowania posiłków.

 

La Sezam to miejsce przestronne, pozwalające na dogodne umiejscowienie mobilnych stolików i ciągów gastronomicznych, niezależnie czy spotkanie będzie dla małej czy bardzo dużej ilości osób a dania podawane będą na ciepło czy zimno. Świadczymy usługi cateringu od podstawowych przekąsek po bardzo złożone dania. Na życzenie, możemy również przygotować menu dla wegetarian czy też wykluczając pewne wcześniej ustalone składniki.

 

Menu możemy zaproponować w różnych wariantach cenowych a jego pozycje ustalamy indywidualnie z każdym klientem.

Imprezy związane z wykorzystaniem elementu rywalizacji, jaki towarzyszy różnego rodzaju rozgrywkom sportowym, stają się coraz bardziej popularne w środowisku biznesu.

Chcą Państwo aby impreza była jeszcze bardziej atrakcyjna? Mogą Państwo dodać do niej pokaz trików bilardowych. Specjalnie dla Państwa może je wykonać Mistrz Polski w Snookerze, Krzysztof Wróbel. Może interesuje Państwa w ciekawy sposób zorganizowany turniej bilardowy? Najlepsi uczestnicy turnieju wygrają pamiątkowe trofea i poczują się jak prawdziwi mistrzowie.

 

Istnieje także możliwość wynajęcia instruktora, który profesjonalnie poprowadzi szkolenie bilardowe i udzieli wskazówek oraz porad z zakresu techniki i przepisów gry.

 

Pokaz magika karcianego lub zaproszenie do współpracy profesjonalnego DJ-a nie jest dla nas niczym obcym.

 

Na życzenie klienta możemy również zorganizować imprezę tematyczną, np. Pin Up Party czy imprezę w stylu Wielki Gatsby.

Oferujemy
 • imprezę firmową inną niż wszystkie,
 • niekonwencjonalną formę w najlepszym wydaniu,
 • 17 profesjonalnych stołów bilardowych,
 • nowoczesny lokal typu Open Space, o powierzchni ponad 500 m/2,
 • imprezę dla nawet 200 gości,
 • stylowy i bogato zaopatrzony drink bar,
 • catering, którego menu ustalamy według potrzeb klienta,
 • profesjonalną obsługę i serwis,
 • możliwość zorganizowania konferencji,
 • dwa duże ekrany z projektorami multimedialnymi,
 • bezprzewodowy mikrofon z indywidualnym nagłośnieniem,
 • poprowadzenie turnieju firmowego,
 • pokaz trików bilardowych i profesjonalnej gry,
 • wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez,
 • indywidualną wycenę dla każdego klienta.
Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę