FACEBOOK
Chciałbyś udoskonalić swoje umiejętności gry w bilard? A może jesteś nowicjuszem i pragniesz zacząć naukę od podstaw?

Bilard to sport dla każdego, zyskujący coraz większą popularność także u osób, które nie miały wcześniej do czynienia ze sportami precyzyjnymi. Uczy koncentracji, strategicznego myślenia oraz radzenia sobie ze stresem, wykorzystując element sportowej rywalizacji. Jeżeli jego wyjątkowy, techniczny wymiar zainteresował także Ciebie, to nie zwlekaj i zapisz się już dzisiaj do naszej Akademii Bilardowej La Sezam 2019. Pamiętaj, na naukę gry w bilard nigdy nie jest za późno! W szkoleniu może wziąć udział każda osoba, która ukończyła 10 rok życia, ma spore chęci i motywację do nauki niezależnie od obecnego poziomu wiedzy i umiejętności.

Zapewniamy:

  • doświadczonych szkoleniowców – jednym z nich jest wielokrotny Mistrz Polski i Wicemistrz Europy w Snookerze Krzysztof Wróbel
  • profesjonalny sprzęt bilardowy
  • dostęp do profesjonalnej wiedzy z zakresu technicznego
  • indywidualne rabaty na zakup sprzętu bilardowego
  • różnorodność terminów prowadzonych zajęć

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i harmonogramem zajęć. Tam znajdziecie więcej szczegółowych informacji.Jeżeli jesteś gotowy do nauki to wypełnenij formularz zgłoszeniowy. Wymagane dokumenty znajdziesz poniżej.

Ilość miejsc ograniczona!

Krzysztof Wróbel
Jednym z prowadzących nasze zajęcia jest Krzysztof Wróbel – wielokrotny Mistrz Polski w Snookerze, członek Polskiej Kadry Narodowej.

Do pobrania: